250 kr
Avslutas: 15 JAN 19:03
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  150 kr
Sidobord
nr. 595752

Sidobord, teak, 1960-tal, 65 X 65 X 51 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 5 2022-01-15 19:00:06 250 kr
Budgivare 4 2022-01-14 21:23:52 200 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:59:03 200 kr
Budgivare 4 2022-01-14 21:23:52 175 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:58:54 150 kr
Budgivare 4 2022-01-14 21:23:52 125 kr
Budgivare 3 2022-01-14 04:35:53 100 kr
Budgivare 2 2022-01-13 15:24:34 75 kr
Budgivare 1 2022-01-10 20:46:56 50 kr