175 kr
Avslutas: 15 JAN 19:02
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 595755

Taklampa, mässingsstomme behängd med prismor, 1900-talets mitt, diameter 60 cm

Kondition: Ytslitage

Budgivare 2 2022-01-12 18:46:03 175 kr
Budgivare 1 2022-01-13 19:13:32 150 kr
Budgivare 2 2022-01-12 18:02:42 125 kr
Budgivare 1 2022-01-11 12:50:47 100 kr
Budgivare 2 2022-01-12 18:02:22 75 kr
Budgivare 1 2022-01-11 12:50:31 50 kr