175 kr
Avslutas: 15 JAN 19:24
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Stilleben
nr. 595807

Stilleben, oidentifierad konstnär, olja på duk, 71 X 59 cm

Kondition: Mindre ytslitage

Budgivare 5 2022-01-15 19:21:26 175 kr
Budgivare 4 2022-01-15 18:58:42 150 kr
Budgivare 4 2022-01-13 19:37:47 125 kr
Budgivare 3 2022-01-09 17:37:36 100 kr
Budgivare 2 2022-01-08 22:28:59 75 kr
Budgivare 1 2022-01-08 20:50:55 50 kr