500 kr
Avslutas: 15 JAN 19:32
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Matgrupp
nr. 595844

Matgrupp., Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bord 4 stolar, 2 iläggsskivor, bordets längd 140-250 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 4 2022-01-15 17:25:39 500 kr
Budgivare 3 2022-01-10 21:51:00 450 kr
Budgivare 2 2022-01-09 19:11:45 400 kr
Budgivare 3 2022-01-10 21:50:48 400 kr
Budgivare 2 2022-01-09 19:10:57 75 kr
Budgivare 1 2022-01-08 20:59:31 50 kr