350 kr
Avslutas: 15 JAN 19:34
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  200 kr
Byrå
nr. 595845

Byrå, björk, 1900-talets mitt, 77 X 39 X 69 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 1 2022-01-15 18:52:25 350 kr
Budgivare 5 2022-01-15 16:32:33 300 kr
Budgivare 5 2022-01-15 16:32:33 150 kr
Budgivare 4 2022-01-13 18:47:05 125 kr
Budgivare 3 2022-01-12 20:23:08 100 kr
Budgivare 2 2022-01-12 10:33:21 75 kr
Budgivare 1 2022-01-09 23:43:51 50 kr