250 kr
Avslutas: 15 JAN 19:40
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Stolar
nr. 595858

Stolar 4 st, 1950-tal, klädda sitsar och ryggbrickor, stomme i bok, benavslut i mässing

Kondition: Bruksslitage, fläckar

Budgivare 4 2022-01-15 08:58:14 250 kr
Budgivare 6 2022-01-15 19:37:08 200 kr
Budgivare 4 2022-01-15 08:58:14 175 kr
Budgivare 5 2022-01-14 20:10:46 150 kr
Budgivare 4 2022-01-13 14:42:29 125 kr
Budgivare 3 2022-01-11 21:24:07 100 kr
Budgivare 2 2022-01-10 05:29:06 75 kr
Budgivare 1 2022-01-08 19:52:22 50 kr