250 kr
Avslutas: 26 JAN 20:10
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstakar
nr. 597841

Ljusstakar 2 st, tenn, 1800-tal, höjd 12 cm

Kondition: Bruksslitage, smält ljusmanschett

Budgivare 4 2022-01-26 11:17:17 250 kr
Budgivare 1 2022-01-26 20:07:10 250 kr
Budgivare 4 2022-01-26 11:09:08 200 kr
Budgivare 1 2022-01-26 10:40:37 175 kr
Budgivare 4 2022-01-26 05:28:47 150 kr
Budgivare 1 2022-01-22 11:23:41 125 kr
Budgivare 3 2022-01-21 15:19:52 100 kr
Budgivare 1 2022-01-19 22:29:07 75 kr
Budgivare 2 2022-01-20 01:59:09 75 kr
Budgivare 1 2022-01-19 22:26:01 50 kr