850 kr
Avslutas: 26 JAN 20:29
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Golvlampa
nr. 597857

Golvlampa, trearmad, 1950-tal, höjd 170 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 9 2022-01-26 20:26:33 850 kr
Budgivare 7 2022-01-26 19:25:26 800 kr
Budgivare 9 2022-01-26 20:25:56 750 kr
Budgivare 7 2022-01-26 13:31:25 700 kr
Budgivare 8 2022-01-26 10:59:54 650 kr
Budgivare 7 2022-01-26 13:28:09 650 kr
Budgivare 8 2022-01-26 10:59:54 600 kr
Budgivare 7 2022-01-26 13:27:28 550 kr
Budgivare 8 2022-01-26 10:59:54 500 kr
Budgivare 7 2022-01-24 23:30:34 450 kr
Budgivare 6 2022-01-22 21:40:02 400 kr
Budgivare 5 2022-01-21 23:04:19 350 kr
Budgivare 3 2022-01-20 20:49:32 300 kr
Budgivare 5 2022-01-21 01:48:12 250 kr
Budgivare 3 2022-01-20 20:49:32 200 kr
Budgivare 5 2022-01-21 01:44:43 175 kr
Budgivare 3 2022-01-20 20:48:42 150 kr
Budgivare 4 2022-01-20 20:02:45 125 kr
Budgivare 3 2022-01-20 17:47:47 100 kr
Budgivare 2 2022-01-20 10:42:55 75 kr
Budgivare 1 2022-01-19 20:33:40 50 kr