300 kr
Avslutas: 26 JAN 21:14
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 597883

Taklampa, koppar och glas, Jugend, 1900-talets början, diameter 45 cm

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 4 2022-01-26 20:48:17 300 kr
Budgivare 5 2022-01-26 20:21:12 250 kr
Budgivare 4 2022-01-26 01:27:42 200 kr
Budgivare 5 2022-01-26 20:21:07 200 kr
Budgivare 4 2022-01-26 01:27:42 175 kr
Budgivare 2 2022-01-25 14:12:07 150 kr
Budgivare 4 2022-01-26 01:16:17 150 kr
Budgivare 2 2022-01-24 17:05:20 125 kr
Budgivare 3 2022-01-24 16:50:18 100 kr
Budgivare 2 2022-01-20 13:01:52 75 kr
Budgivare 1 2022-01-20 05:58:16 50 kr