75 kr
Avslutas: 26 JAN 21:22
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Golvlampa
nr. 597887

Golvlampa, smide, 1900-talets första hälft, höj och sänkbar

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 2 2022-01-26 14:46:23 75 kr
Budgivare 1 2022-01-23 20:45:01 50 kr