Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:04
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 620907

Figurin, Lisa Larson, K-studion i Gustavsberg, 2020-tal, stengods, höjd 19 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 9 2022-05-21 19:55:33 750 kr
Budgivare 7 2022-05-19 11:49:12 700 kr
Budgivare 9 2022-05-21 19:55:26 700 kr
Budgivare 7 2022-05-19 11:49:12 600 kr
Budgivare 8 2022-05-21 07:35:12 550 kr
Budgivare 7 2022-05-19 11:49:12 350 kr
Budgivare 6 2022-05-18 09:00:16 300 kr
Budgivare 5 2022-05-17 22:17:59 250 kr
Budgivare 6 2022-05-17 20:31:52 200 kr
Budgivare 5 2022-05-15 19:09:22 175 kr
Budgivare 3 2022-05-14 20:11:53 150 kr
Budgivare 4 2022-05-15 10:35:24 125 kr
Budgivare 3 2022-05-14 20:11:53 100 kr
Budgivare 2 2022-05-14 20:08:17 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:05:38 50 kr