Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:20
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Tryck
nr. 620926

Tryck med gallionsfigurer 2 st 35 X 56

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-21 00:02:36 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:49:18 50 kr