500 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:24
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Karmstolar
nr. 620929

Karmstolar, ett par, Kina, 1900-talets mitt, B=63

Anmärkningar: Bruksslitage, lösa delar. komplett

Budgivare 2 2022-05-15 12:01:27 500 kr
Budgivare 3 2022-05-21 19:38:16 450 kr
Budgivare 2 2022-05-15 12:01:27 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 19:38:07 250 kr
Budgivare 2 2022-05-15 12:01:27 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:48:40 50 kr