250 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:26
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Konsolbord
nr. 620931

Konsolbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, 84 X 42 X 75 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 3 2022-05-21 18:52:14 250 kr
Budgivare 4 2022-05-21 20:23:50 200 kr
Budgivare 3 2022-05-21 18:52:14 175 kr
Budgivare 4 2022-05-21 20:23:24 150 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:00:56 125 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:04:46 100 kr
Budgivare 1 2022-05-15 19:30:55 75 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:04:42 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 19:30:55 50 kr