Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:28
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 620933

Damcykel, BKC, 27 tum, en nyckel

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-05-21 20:23:25 450 kr
Budgivare 2 2022-05-17 18:40:41 400 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:02:36 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 18:40:41 300 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:07:36 250 kr
Budgivare 2 2022-05-16 08:41:06 200 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:07:36 50 kr