300 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:34
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 620942

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 51 X 44 cm

Anmärkningar: Ytslitage, krackelering

Budgivare 5 2022-05-21 20:11:50 300 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:20:36 250 kr
Budgivare 4 2022-05-21 19:49:53 250 kr
Budgivare 3 2022-05-20 19:20:36 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:38:30 125 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:38:30 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:18:26 50 kr