150 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:38
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampor
nr. 620944

Taklampor 2 st, plåt, 2000-tal, diameter 35 cm och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 4 2022-05-21 20:32:49 150 kr
Budgivare 3 2022-05-21 13:03:37 125 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:13:51 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 12:16:42 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:13:51 50 kr