Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:50
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Helmtrud Nyström
nr. 620962

Helmtrud Nyström, färgetsning, 33/45 50 X 50 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-05-21 20:41:37 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 16:25:20 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 12:11:22 50 kr