650 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:58
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Georges Braque
nr. 620963

Georges Braque, efter, litografi, 74/300, signerad i trycket, 44 X 34 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Anmärkningar: Ej examinerad ur ram

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 1 2022-05-21 20:55:05 650 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:54:04 600 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:51:42 550 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:45:08 500 kr
Budgivare 5 2022-05-21 14:18:26 450 kr
Budgivare 4 2022-05-20 11:18:54 400 kr
Budgivare 6 2022-05-19 16:15:04 350 kr
Budgivare 5 2022-05-18 21:20:27 300 kr
Budgivare 6 2022-05-19 16:14:45 250 kr
Budgivare 5 2022-05-18 21:20:27 200 kr
Budgivare 6 2022-05-19 16:14:38 175 kr
Budgivare 5 2022-05-18 21:20:27 150 kr
Budgivare 4 2022-05-17 12:31:55 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 20:30:52 100 kr
Budgivare 2 2022-05-14 23:03:33 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 22:51:41 50 kr