3 700 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:54
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Ernst Norlind
nr. 620964

Ernst Norlind (1877-1952), olja på duk, 80 X 69 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budhistorik (41 bud)
Budgivare 5 2022-05-21 20:46:09 3 700 kr
Budgivare 6 2022-05-21 20:40:59 3 600 kr
Budgivare 5 2022-05-21 20:00:26 3 500 kr
Budgivare 6 2022-05-21 20:40:43 3 500 kr
Budgivare 5 2022-05-21 20:00:26 3 200 kr
Budgivare 6 2022-05-21 14:53:05 3 100 kr
Budgivare 5 2022-05-21 14:39:17 3 000 kr
Budgivare 6 2022-05-21 14:52:55 3 000 kr
Budgivare 5 2022-05-21 14:39:17 2 900 kr
Budgivare 6 2022-05-21 11:10:58 2 800 kr
Budgivare 6 2022-05-21 11:10:58 2 600 kr
Budgivare 5 2022-05-20 08:40:24 2 500 kr
Budgivare 6 2022-05-21 11:10:15 2 500 kr
Budgivare 5 2022-05-20 08:40:24 2 100 kr
Budgivare 6 2022-05-19 23:22:11 2 000 kr
Budgivare 5 2022-05-20 08:40:10 2 000 kr
Budgivare 6 2022-05-19 23:22:11 1 600 kr
Budgivare 5 2022-05-17 12:18:51 1 500 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:08:40 1 500 kr
Budgivare 5 2022-05-17 12:18:51 1 400 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:08:32 1 300 kr
Budgivare 5 2022-05-17 12:18:51 1 200 kr
Budgivare 3 2022-05-16 18:06:52 1 100 kr
Budgivare 5 2022-05-16 13:34:14 1 000 kr
Budgivare 3 2022-05-16 18:06:43 1 000 kr
Budgivare 5 2022-05-16 13:34:14 550 kr
Budgivare 3 2022-05-16 09:49:40 500 kr
Budgivare 4 2022-05-16 09:48:49 450 kr
Budgivare 3 2022-05-16 09:49:36 450 kr
Budgivare 4 2022-05-15 23:35:10 400 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:53:47 350 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:53:35 300 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:30:26 250 kr
Budgivare 2 2022-05-15 19:28:29 200 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:30:22 200 kr
Budgivare 2 2022-05-15 19:28:29 175 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:30:18 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 19:28:29 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:30:13 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 19:23:50 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 23:00:19 50 kr