Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 21 MAJ 20:57
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Oidentifierad
nr. 620965

Oidentifierad konstnär, blandteknik på papper, 48 X 49 cm

Anmärkningar: Ej examinerad ur ram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-05-21 20:39:50 300 kr
Budgivare 4 2022-05-21 20:54:13 250 kr
Budgivare 1 2022-05-21 10:11:54 200 kr
Budgivare 3 2022-05-21 19:44:48 175 kr
Budgivare 1 2022-05-21 10:11:54 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 07:31:42 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 23:17:19 50 kr