175 kr
Avslutas: 21 MAJ 21:18
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Bläckställ
nr. 620996

Bläckställ, cocktailshaker, skrin mm., höjd 28 cm och lägre

Anmärkningar: Bruksslitage, vas med nagg

Budgivare 1 2022-05-20 18:14:50 175 kr
Budgivare 3 2022-05-15 08:26:22 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 15:24:21 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 08:26:22 100 kr
Budgivare 2 2022-05-14 22:58:04 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 21:31:27 50 kr