Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:04
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vägglampor
nr. 621003

Vägglampor ett par Öia, mässing och glas, höjd 20 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-05-22 19:01:12 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 22:36:47 250 kr
Budgivare 1 2022-05-17 17:32:11 200 kr
Budgivare 3 2022-05-21 22:36:39 175 kr
Budgivare 1 2022-05-17 17:32:11 150 kr
Budgivare 3 2022-05-21 22:35:45 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 17:32:11 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:38:09 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 23:40:22 50 kr