Auktionen avslutad:
2 800 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:30
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kandelabrar
nr. 621017

Kandelabrar ett par, silver, höjd 20 cm, fyllda, total vikt 2760 gram

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (42 bud)
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 2 800 kr
Budgivare 2 2022-05-21 02:07:31 2 700 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 2 600 kr
Budgivare 2 2022-05-21 02:07:07 2 500 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 2 400 kr
Budgivare 4 2022-05-18 23:55:40 2 300 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 2 200 kr
Budgivare 2 2022-05-18 18:50:48 2 100 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 2 000 kr
Budgivare 2 2022-05-18 18:50:37 1 900 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 1 800 kr
Budgivare 2 2022-05-18 18:34:45 1 700 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 1 600 kr
Budgivare 2 2022-05-18 18:34:35 1 500 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 1 400 kr
Budgivare 2 2022-05-18 18:34:26 1 300 kr
Budgivare 7 2022-05-17 13:14:25 1 200 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:48:41 1 100 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 1 000 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:48:32 1 000 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 950 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:48:24 900 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 850 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:48:15 800 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 750 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:48:07 700 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 650 kr
Budgivare 4 2022-05-16 21:16:31 600 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 550 kr
Budgivare 6 2022-05-16 15:34:23 500 kr
Budgivare 5 2022-05-16 04:49:16 450 kr
Budgivare 3 2022-05-16 01:41:17 400 kr
Budgivare 4 2022-05-16 00:34:47 350 kr
Budgivare 3 2022-05-16 01:41:16 300 kr
Budgivare 4 2022-05-16 00:34:47 250 kr
Budgivare 3 2022-05-16 01:41:14 200 kr
Budgivare 4 2022-05-16 00:34:47 175 kr
Budgivare 3 2022-05-16 01:41:12 150 kr
Budgivare 4 2022-05-16 00:34:47 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 20:49:06 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:02:44 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 19:36:06 50 kr