400 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:36
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstakar
nr. 621020

Ljusstakar ett par, nysilver, 1800-tal, höjd 15 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 6 2022-05-22 06:33:33 400 kr
Budgivare 4 2022-05-21 12:30:24 350 kr
Budgivare 5 2022-05-18 06:40:00 300 kr
Budgivare 4 2022-05-16 15:34:47 250 kr
Budgivare 3 2022-05-16 00:35:09 200 kr
Budgivare 2 2022-05-16 01:41:03 175 kr
Budgivare 3 2022-05-16 00:35:09 150 kr
Budgivare 2 2022-05-16 01:41:00 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 00:35:09 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:49:17 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 19:36:26 50 kr