1 200 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:52
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Snusflaskor
nr. 621022

Snusflaskor 2 st, miniatyrskor i vitmetall(troligtvis silver) Kina, 1900-tal, höjd 8 cm och lägre

Anmärkningar: Bruksslitage, en sked avbruten (del saknas), glasyr/emaljbortfall

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 6 2022-05-22 19:45:39 1 200 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:49:58 1 100 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:45:39 1 000 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:47:52 950 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:45:31 900 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:43:12 850 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:41:06 800 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:39:31 750 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:39:03 700 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:04:47 650 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:38:53 600 kr
Budgivare 5 2022-05-22 19:04:47 550 kr
Budgivare 3 2022-05-20 08:34:41 500 kr
Budgivare 2 2022-05-19 21:56:05 450 kr
Budgivare 4 2022-05-19 21:17:50 400 kr
Budgivare 2 2022-05-19 21:55:55 400 kr
Budgivare 4 2022-05-19 21:17:48 350 kr
Budgivare 2 2022-05-18 17:59:19 300 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:55:18 250 kr
Budgivare 2 2022-05-18 17:59:13 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:55:18 200 kr
Budgivare 2 2022-05-18 17:59:07 175 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:55:18 150 kr
Budgivare 2 2022-05-18 17:59:02 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:55:18 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:28:31 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:10:24 50 kr