800 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:44
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 621024

Taklampa, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft, diameter 29 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 7 2022-05-22 19:41:07 800 kr
Budgivare 6 2022-05-22 09:29:52 750 kr
Budgivare 7 2022-05-22 19:41:00 750 kr
Budgivare 6 2022-05-20 18:38:52 550 kr
Budgivare 5 2022-05-18 22:29:19 500 kr
Budgivare 4 2022-05-17 00:14:14 450 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:38:21 400 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:50:32 350 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:38:21 300 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:50:31 250 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:38:21 200 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:50:28 175 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:38:21 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:50:25 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:38:21 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:49:25 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:11:19 50 kr