850 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:04
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 621034

Olja på duk, oidentifierad konstnär, 33 X 25 cm, signerad och daterad -95

Anmärkningar: Ytslitage

Budgivare 7 2022-05-22 15:02:58 850 kr
Budgivare 3 2022-05-22 10:12:33 800 kr
Budgivare 3 2022-05-21 12:21:17 550 kr
Budgivare 6 2022-05-21 00:09:54 500 kr
Budgivare 6 2022-05-21 00:09:54 250 kr
Budgivare 4 2022-05-20 16:36:36 200 kr
Budgivare 4 2022-05-20 16:36:36 175 kr
Budgivare 5 2022-05-20 18:49:21 150 kr
Budgivare 4 2022-05-20 16:36:36 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 12:37:30 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 16:58:16 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 11:42:28 50 kr