Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kristina Nordin
nr. 621036

Kristina Nordin, akryl på duk, 45 X 23 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-05-18 22:06:26 50 kr