350 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:21
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordslampor
nr. 621054

Bordslampor 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 65 cm och lägre

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 3 2022-05-22 18:01:23 350 kr
Budgivare 5 2022-05-22 20:18:12 350 kr
Budgivare 3 2022-05-22 18:01:23 300 kr
Budgivare 5 2022-05-22 20:16:08 250 kr
Budgivare 3 2022-05-20 23:20:57 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 14:22:09 175 kr
Budgivare 3 2022-05-20 23:20:57 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 18:18:13 125 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:27:03 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:21:23 50 kr