800 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:21
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 621055

Bordslampa, nysilver, 18/1900-tal, höjd 57 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 5 2022-05-22 20:18:10 800 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:18:46 750 kr
Budgivare 5 2022-05-22 20:18:10 700 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:18:24 650 kr
Budgivare 5 2022-05-22 20:18:10 600 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:16:19 550 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:51:00 500 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:16:16 450 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:51:00 400 kr
Budgivare 3 2022-05-19 19:44:37 350 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:51:00 300 kr
Budgivare 3 2022-05-19 19:44:33 250 kr
Budgivare 5 2022-05-16 22:19:56 200 kr
Budgivare 3 2022-05-16 08:48:18 175 kr
Budgivare 3 2022-05-16 08:48:18 150 kr
Budgivare 4 2022-05-16 16:53:13 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 08:48:18 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:42:30 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:26:46 50 kr