750 kr
Bevakningspris ej uppnått
Avslutas: 22 MAJ 20:22
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Fiol
nr. 621056

Fiol, 1800-tal, stråke och väska, fiolens längd 60 cm

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, sprickor och lagningar

Budgivare 3 2022-05-22 20:10:34 750 kr
Budgivare 2 2022-05-17 23:21:41 450 kr
Budgivare 1 2022-05-17 03:54:28 50 kr