Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:24
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Klarinett
nr. 621057

Klarinett, Pete Fountain, väska

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 1 2022-05-19 15:55:49 1 000 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:55:40 950 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:55:20 900 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:54:58 850 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:54:45 800 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:54:33 750 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:34:08 700 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:56:08 550 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:35:13 500 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:35:10 450 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:35:06 400 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:35:02 350 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:34:59 300 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:34:55 250 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:34:44 200 kr
Budgivare 2 2022-05-16 18:34:39 175 kr
Budgivare 1 2022-05-16 12:47:26 150 kr
Budgivare 1 2022-05-16 12:47:08 125 kr
Budgivare 1 2022-05-16 12:46:56 100 kr
Budgivare 1 2022-05-16 12:46:49 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 12:46:37 50 kr
Bevakningspriset på 1 000 kr är uppnått.