Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:28
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Teskedar
nr. 621059

Teskedar 10 st, silver, längd 10 cm, vikt 86 gram

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-05-19 03:08:04 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 13:13:40 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:53:56 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 13:13:40 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 12:24:37 50 kr