1 200 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:32
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Skål
nr. 621061

Skål, kopp och fat, kompaniporslin, Kina, 17/1800-tal, diameter 17 cm och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage nagg, lagning, retuscher, spricka

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 7 2022-05-22 19:48:54 1 200 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:50:32 1 100 kr
Budgivare 7 2022-05-22 19:48:35 950 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:05:05 900 kr
Budgivare 7 2022-05-22 19:48:28 900 kr
Budgivare 6 2022-05-22 19:05:05 850 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 800 kr
Budgivare 5 2022-05-22 08:32:06 800 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 750 kr
Budgivare 5 2022-05-22 08:32:02 700 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 650 kr
Budgivare 4 2022-05-19 21:22:02 600 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 550 kr
Budgivare 4 2022-05-19 21:22:00 500 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 350 kr
Budgivare 1 2022-05-16 09:50:12 300 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 250 kr
Budgivare 1 2022-05-16 09:50:05 200 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 175 kr
Budgivare 1 2022-05-16 09:50:01 150 kr
Budgivare 3 2022-05-15 23:18:36 125 kr
Budgivare 1 2022-05-15 22:23:25 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:32:45 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:25:38 50 kr