1 200 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:44
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Figurin
nr. 621084

Figurin, patinerad zink på träsockel, 1900-tal, höjd 50 cm

Anmärkningar: Ytslitage, bristning

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 8 2022-05-20 21:05:14 1 200 kr
Budgivare 7 2022-05-20 19:22:11 1 100 kr
Budgivare 7 2022-05-20 19:22:11 900 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 850 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 800 kr
Budgivare 4 2022-05-16 18:05:30 750 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 700 kr
Budgivare 4 2022-05-16 18:05:25 650 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 600 kr
Budgivare 4 2022-05-16 09:51:22 550 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 500 kr
Budgivare 4 2022-05-16 09:51:14 450 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 400 kr
Budgivare 4 2022-05-16 09:51:11 350 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 300 kr
Budgivare 4 2022-05-16 09:51:06 250 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 200 kr
Budgivare 6 2022-05-16 08:17:45 175 kr
Budgivare 5 2022-05-15 22:42:24 150 kr
Budgivare 4 2022-05-15 21:21:50 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:03:24 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 20:46:04 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 20:45:32 50 kr