Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 22 MAJ 20:56
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Träsnitt
nr. 621095

Träsnitt 3 st, Japan, 18/1900-tal, oidentifierad konstnär, 36 X 24 cm

Anmärkningar: Revor, hål, ej examinerade ur ram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 6 2022-05-22 20:53:07 1 200 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:35:32 1 100 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:52:53 1 100 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:35:32 1 000 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:51:09 950 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:35:32 900 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:51:01 850 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:35:32 800 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:50:51 750 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:35:32 700 kr
Budgivare 6 2022-05-22 20:50:39 650 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:35:32 600 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:31:48 550 kr
Budgivare 5 2022-05-22 09:34:12 350 kr
Budgivare 4 2022-05-22 09:13:48 300 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:34:06 250 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:14:39 200 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:34:06 175 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:14:36 150 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:34:06 125 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:14:33 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:34:06 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 16:57:08 50 kr