150 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:07
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Sidobord
nr. 621108

Sidobord, ek, 1960-tal, längd 65 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, fläck

Budgivare 2 2022-05-22 21:04:50 150 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:34:10 125 kr
Budgivare 2 2022-05-22 21:04:42 125 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:34:10 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 21:04:02 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:34:10 50 kr