550 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:18
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Stegpall
nr. 621122

Stegpall, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 7 2022-05-16 23:34:17 550 kr
Budgivare 8 2022-05-21 11:05:50 550 kr
Budgivare 7 2022-05-16 23:34:17 500 kr
Budgivare 8 2022-05-21 11:05:46 450 kr
Budgivare 7 2022-05-16 23:34:17 400 kr
Budgivare 8 2022-05-21 11:05:39 350 kr
Budgivare 7 2022-05-16 23:34:17 300 kr
Budgivare 6 2022-05-16 11:53:25 250 kr
Budgivare 5 2022-05-16 12:43:29 200 kr
Budgivare 6 2022-05-16 11:53:16 175 kr
Budgivare 5 2022-05-16 10:36:39 150 kr
Budgivare 4 2022-05-16 08:16:08 125 kr
Budgivare 3 2022-05-15 21:50:17 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 21:45:34 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:42:05 50 kr