250 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:26
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Sidobord
nr. 621134

Sidobord, Børge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, teak, 1960-tal, 80 X 60 X 54 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, fläckar smuts

Budgivare 2 2022-05-17 22:29:25 250 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:35:07 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:29:19 175 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:35:07 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:29:14 125 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:35:07 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:29:09 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 21:35:07 50 kr