350 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:28
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 621141

Taklampa, 1900-talets första hälft, diameter 42 cm

Anmärkningar: Ytslitage, avslag på kupan

Budgivare 5 2022-05-22 15:55:53 350 kr
Budgivare 4 2022-05-20 00:24:56 300 kr
Budgivare 3 2022-05-16 07:22:31 250 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:27:37 200 kr
Budgivare 3 2022-05-16 07:22:29 200 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:27:37 175 kr
Budgivare 3 2022-05-16 07:22:25 150 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:27:37 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 07:22:21 100 kr
Budgivare 2 2022-05-15 23:27:37 75 kr
Budgivare 1 2022-05-15 22:27:37 50 kr