Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:20
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Cykel
nr. 621179

Cykel, Centurion, 28-tum

Anmärkningar: Bruksslitage, färgbortfall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-05-22 12:29:37 950 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:34:23 900 kr
Budgivare 3 2022-05-18 10:34:14 850 kr
Budgivare 2 2022-05-17 18:41:22 800 kr
Budgivare 2 2022-05-17 18:41:22 600 kr
Budgivare 3 2022-05-17 16:24:51 550 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:44:24 500 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:44:24 450 kr
Budgivare 3 2022-05-17 16:24:36 400 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:44:24 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 01:06:09 50 kr