Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:25
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 621199

Golvlampa, "Mars", Per Sundstedt, Ateljé Lyktan, höjd 132 cm.

Anmärkningar: Avskav, bruksslitage.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 6 2022-05-24 18:34:09 800 kr
Budgivare 4 2022-05-23 00:50:41 750 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:32:52 700 kr
Budgivare 4 2022-05-23 00:50:41 650 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:31:33 600 kr
Budgivare 4 2022-05-23 00:50:41 550 kr
Budgivare 5 2022-05-24 01:11:38 500 kr
Budgivare 4 2022-05-23 00:50:41 450 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:17:55 400 kr
Budgivare 3 2022-05-18 00:22:30 350 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:01:40 300 kr
Budgivare 3 2022-05-18 00:22:04 300 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:01:40 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 00:21:39 200 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:01:40 150 kr
Budgivare 3 2022-05-18 00:21:12 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:01:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:38:21 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:00:48 50 kr