Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Vepa
nr. 621203

Vepa, "Bäckahästen", 170x72 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-05-23 00:21:06 175 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:12:07 150 kr
Budgivare 3 2022-05-23 00:21:02 150 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:12:07 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 00:20:58 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:12:07 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 23:13:44 50 kr