1 000 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:21
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Trädgårdsfigurer
nr. 621244

Trädgårdsfigurer 2 st bemålad betong, 1900-talets andra hälft, höjd 55-57 cm

Anmärkningar: Ytslitage, väderbitna

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 1 2022-05-23 20:17:02 1 000 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:18:13 1 000 kr
Budgivare 1 2022-05-23 20:17:02 950 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:17:52 900 kr
Budgivare 1 2022-05-23 20:17:02 850 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:17:28 800 kr
Budgivare 1 2022-05-23 20:17:02 750 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:16:33 700 kr
Budgivare 1 2022-05-23 20:15:14 650 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:16:18 600 kr
Budgivare 1 2022-05-23 20:15:14 550 kr
Budgivare 3 2022-05-22 10:34:41 500 kr
Budgivare 3 2022-05-20 22:12:16 400 kr
Budgivare 4 2022-05-20 21:12:13 350 kr
Budgivare 3 2022-05-19 12:02:13 300 kr
Budgivare 4 2022-05-20 21:12:05 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:33:27 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:11:33 175 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:11:33 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:32:55 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:11:33 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 13:24:30 50 kr