Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mjölkbackar
nr. 621245

Mjölkbackar 4st, mått: 41x41x26 och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-05-23 19:23:37 450 kr
Budgivare 4 2022-05-23 19:21:27 400 kr
Budgivare 4 2022-05-23 19:21:27 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 07:21:36 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 07:21:36 250 kr
Budgivare 3 2022-05-21 21:06:47 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 07:21:36 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 21:06:43 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 07:21:36 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 12:55:21 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 07:21:36 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:08:24 50 kr