Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:30
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrcykel Busetto
nr. 621249

Herrcykel Busetto, 28", 3 växlar

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-05-23 20:25:02 600 kr
Budgivare 4 2022-05-23 20:27:14 550 kr
Budgivare 6 2022-05-23 20:25:02 500 kr
Budgivare 4 2022-05-23 19:41:14 450 kr
Budgivare 4 2022-05-23 16:03:32 400 kr
Budgivare 5 2022-05-23 19:32:53 350 kr
Budgivare 4 2022-05-23 16:03:32 300 kr
Budgivare 3 2022-05-23 15:55:09 250 kr
Budgivare 4 2022-05-23 15:35:56 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 15:55:03 200 kr
Budgivare 4 2022-05-23 15:35:56 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 15:54:58 150 kr
Budgivare 4 2022-05-23 15:35:56 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 07:22:44 100 kr
Budgivare 1 2022-05-18 18:51:06 75 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:25:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 18:40:03 50 kr