650 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:32
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Koppargryta
nr. 621251

Koppargryta, 1900-tal, Höjd=38cm, Diameter=60cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 9 2022-05-23 20:28:30 650 kr
Budgivare 6 2022-05-22 23:06:25 600 kr
Budgivare 9 2022-05-23 20:28:14 600 kr
Budgivare 6 2022-05-22 23:06:25 550 kr
Budgivare 9 2022-05-23 20:28:02 500 kr
Budgivare 6 2022-05-19 00:31:07 450 kr
Budgivare 8 2022-05-22 17:28:29 400 kr
Budgivare 6 2022-05-19 00:31:07 350 kr
Budgivare 8 2022-05-22 17:28:15 300 kr
Budgivare 6 2022-05-19 00:31:07 250 kr
Budgivare 7 2022-05-19 03:13:48 200 kr
Budgivare 6 2022-05-19 00:31:02 175 kr
Budgivare 5 2022-05-18 20:06:08 150 kr
Budgivare 4 2022-05-17 06:48:53 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 23:23:20 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:25:00 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:08:06 50 kr