Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:36
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Syntheziser Tollhouse Timbre
nr. 621256

Syntheziser Tollhouse Timbre 100. Bredd=85cm, stativ

Anmärkningar: Bruksslitage, Testad - fungerar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-05-23 20:30:11 350 kr
Budgivare 4 2022-05-23 15:59:35 300 kr
Budgivare 5 2022-05-23 20:30:08 250 kr
Budgivare 4 2022-05-23 12:01:39 200 kr
Budgivare 5 2022-05-23 13:06:58 200 kr
Budgivare 4 2022-05-23 12:01:39 150 kr
Budgivare 1 2022-05-22 21:49:21 125 kr
Budgivare 3 2022-05-19 20:30:38 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:26:33 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 09:56:48 50 kr