Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matservis
nr. 621260

Matservis delar Rörstrand Galaxy 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:44 600 kr
Budgivare 5 2022-05-23 18:55:55 600 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:44 550 kr
Budgivare 5 2022-05-23 18:55:25 500 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:44 450 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:32:54 400 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:44 350 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:32:46 300 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:44 250 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:32:42 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:55:44 175 kr
Budgivare 2 2022-05-21 15:32:47 150 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:38:26 125 kr
Budgivare 2 2022-05-21 15:32:45 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:38:19 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 20:56:50 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 19:39:26 50 kr